הצוות שלנו

מנהלת קריית החינוך - טלי דרור
מנהלת חטיבת הביניים - תמר דוד
מנהלת חטיבה עליונה - אושרת מיארה-חזות
סגנית מנהלת, אחראית מערכת חט"ב - שני שחר
סגנית מנהלת, רכזת פדגוגית חט"ב - ד"ר ענת ברבי
רכזת פדגוגית חט"ע - אורית מילר
רכזת יועצות, יועצת שכבת י"א- לירז ווקנין
רכזת חינוך חברתי – חט"ע - בר פרינטה
רכזת חינוך חברתי – חט"ב - יונת גרוס

חטיבת ביניים

מנהלת החטיבה - תמר דוד
סגנית מנהלת ראשונה – אחראית מערכת - שני שחר
סגנית מנהלת שנייה – רכזת פדגוגית ורכזת שילוב - ד"ר ענת ברבי
רכזת שכבת ז - אפרת אסיף
יועצת שכבת ז - אינה פלסקוב
רכזת שכבת ח - מירית מועלם
יועצת שכבת ח - ורד רוטמן (שמש)
רכזת שכבת ט - ענת צוקר
יועצת שכבת ט - יעל רז
רכזת חינוך חברתי- - יונת גרוס

רכזת הכלה והשתלבות - שני לגזיאל
רכזת חינוך מיוחד - אילנית פפו
רכזת הערכה ומדידה- סופי רוזנשטיין
רכזת טיולים ומועצת תלמידים- ליאת אביטל
רכז ביטחון- משה דיין
מנהלת אשכול פיס - אורלי רובין

רכזת שכבה- אפרת אסיף
יועצת - אינה פלסקוב

ז1, עיוני - אסיף אפרת
ז2, עיוני ותקשורת -מליחי אביטל
ז3, עיוני, כדורסל - מצליח מתי
ז4, עיוני, פרחי רפואה - הר אבן מרים
ז5, עיוני, מחול - רובין אורלי
ז6, עיוני - לימור ליטמן
ז7, עיוני - עמרמי רוחמה
ז8, עמ"ט - פז רבקה
ז9, עמ"ט - שטיין עירית
ז10, סייבר - צברי ענת חן
ז11, חנ"מ - יעקב מור
ז12, חנ"מ - בכורי סיוון

רכזת שכבה - מירית מועלם
יועצת - ורד רוטמן (שמש)

ח1, עיוני - מועלם מירית
ח2, עיוני ותקשורת - גרוס יונת
ח3, עיוני וכדורסל - משה ורד
ח4, עיוני - סער ירדן
ח5, עיוני - חן סיוון
ח6, עמ"ט - אסולין ענבר
ח7, סייבר - שחם ענת
ח8, חנ"מ - פפו אילנית
ח9, חנ"מ - גויטע שנהב

רכזת שכבה - ענת ורשבסקי צוקר
יועצת - יעל רז

ט1, עיוני ומוזיקה - שחר שני
ט2, עיוני ומחול - כחלון אורטל
ט3, עיוני וכדורסל - טופז טלי
ט4, עיוני - צוקר ענת
ט5, תל"מ - פריגת לימור
ט6, עיוני - לוי דינה
ט7, עמ"ט - נרקיס לימור
ט8 סייבר - אביטל ליאת
ט9, חנ"מ - גולדשטיין צליל
ט10, חנ"מ - פרל שני

צוותים מקצועיים חט״ב

אלגריסי שני
אסא חניתה
אפרתי לילך
בן-גיאת דהאן תמי
בן-צור כהני עירית
גמליאל סיגל
דגן מור
דיין סימה - רכזת
לינה שרון
רביע סיון
רחמני טלי

ביאז גילה
גרינפלד אוסנת
הר אבן מרים
זפרני רבקה - רכזת
לוי מורגן
לרנר רותם יעל
מרדכי דליה
נאור מור
סולומון אתי
ערוסי טובה
פרץ דפנה
קיסר גלית
קמחי גלית
תמיר פזית
קלינין שוורץ רעיה

גולדמן שוש
הקר נינה
וולצ'וק נטע
חסון נטלי
כהנא חיים אריה - רכז
לשם רונית
עובדיה מיכל

אלמוג רינת
ביגלר ענת - רכזת
דראל יהונתן
יפה-מבורך דניאל
לסרי תמי
מיטלמן אורן
מילר אורית
פריאנטה בר
רוקח גליה
רפאל מורן
שגיב רפאל
בן שוע חי

בר אוריון איריס
מיטלמן אורן
סויסה אתי – רכזת
ספקוטי חגית
צפון מאיה
רוסי מתי
שגיב רפאל

ביז'ונר שרית
בר אוסנת
ברק איריס
הרץ אמנון
זכרוב אלכסנדר
חזות שלומי
יעקב נוי
כסלו דינה
כץ-ערוסי מירית
מיכלין ג'ניה- רכזת
סדובסקי-קפג מורן
סריוג'ין ילנה
עיני לאה
פשאי אלנה
רגב תמיר
רשף קרן

אגסי שרון - רכזת
אשר אתי
מרדכי מירי
סויסה לואיז
סקולניק יגאל
עובדיה מיכל
עמרני אילנית

אלמוג רינת
ביגלר ענת
בן-ארי אורן
גלדי עופר - רכז
מיארה אושרת
מילר אורית
מרדכי מירי
צדוק הדס
רוסי מתי
רפאל מורן

אוסי עופר
אקשטיין אמיר
בן-איבגי זהבה
בן-שוע חי
מרגולין ז'אנה - רכזת
מרדכי מירי
סובול שירי
סויסה אתי
עבודי אתי
שרעבי ורד

כהן מוריה
גוטמן מאיר
רובינשטיין אורלי - רכזת
מאיה מזרחי

אוסטרובסקי אנה
ג'ועה בושרה
מדבדניק אילנה - רכזת
תמיר רגב

ינאי כנרת
כץ ערוסי מירית
סוויסה אתי - רכזת
רוסי מתי
רפאל מורן

אמסלם רפי

רומנו דודי
שדה זהר – רכז

זפרני רבקה - רכזת 
לרנר רותם יעל

מזרחי מאיה - רכזת 
כהן סמדר
פרל ירון

בר אוריון איריס- רכזת
ספקוטי חגית
צפון מאיה

דרור טלי
כהן יוסי
סלקובסקי רפאל - רכז מדעי המחשב
שינדלר רון
שמעון ירון - רכז הנדסת תוכנה

מויאל אלי
אוסי עופר
אדן הילה

אשד עידו - רכז
בר פרינטה
קשטן דוד

אלישע חגית
ברקת מיכל - רכזת

מיטלמן אורן

וויסינגר יהודית
צוק-רן בת שבע
לוי דינה

גמליאל סיגל
חדד נעמי
לימור נרקיס

חינוך גופני
אדן הילה
גבריאל אור
גלינסקי יוסי
דיין משה – רכז חט"ב
כחלון אורטל
ליאור אורי
מויאל אלי
מצליח מתי
רומנו דודי

מוסיקה
לכיש נמרוד
פינקוביץ אופירה
שפי קובי- רכזת

מחול
בן טולילה טליה
גולדשמיט אדוה
זיסליס סופיה
לוטן תמר
לזרוב ויקטוריה
סגל זהבי ענת
שיימיס לינור - רכזת

חטיבה עליונה

מנהלת חטיבה עליונה- אושרת מיארה-חזות
רכזת פדגוגית- אורית מילר
רכזת חינוך חברתי- בר פרינטה
רכזת שכבת י - כינרת ינאי
יועצת שכבת י- ג'ני ברנר
רכזת שכבת י"א - אתי אשר
יועצת שכבת י"א - ענבר פז
רכזת שכבת י"ב- שני אלגרסי
יועצת שכבת י"ב, רכזת יועצו- לירז וקנין

רכזת מערכת - מיכל עובדיה
רכזת אגף שח"ר- תמי לסרי
רכזת בגרויות ורכזת תוכנית "דרך חדשה" - שרית ביז'ונר
רכזת בגרויות - סיגל גמליאל
רכזת התאמות - כינרת ינאי
רכזת מעורבות חברתית - שני אלגריסי
רכזת מעורבות חברתית ומועצת תלמידים - אילנית עמרני
רכז מעורבות חברתית - אורי ליאור
רכזת טיולים - מיה מזרחי
רכזת ביטחון - הילה אדן
רכזת תקשוב- נטלי חסון
רכזת "דרך חדשה" - טלי רחמני
אחראי אתר, פרסום ומדיות חברתיות - דודי רומנו

רכזת שכבה - כינרת ינאי
יועצת שכבה - ג'ני ברנר

י1, חינוך מיוחד - עדי אשכנזי
י2, עיוני ומוסיקה - בר פרינטה
י3, עיוני - מירי מרדכי
י4, עיוני - מורגן לוי
י5, עיוני - דוד קשטן
י6, אומץ- מוטי אהרון
י7, מב"ר - דניאל יפה-מבורך
י8, עיוני - נטע וולצ'וק
י9, עיוני - אופיר שקיר

רכזת שכבה - אתי אשר
יועצת שכבה - ענבר פז
יא1, עיוני - איריס בר אוריון
יא2, עיוני - גמליאל סיגל
יא3, עיוני - סוויסה אתי
יא4, עיוני - צפון מאיה
יא5, אומץ - ירון פרל
יא6, אומץ - גבריאל אור
יא7, מב"ר - רוסו מתי
יא8, מב"ר - פינקוביץ אופירה
יא9, עיוני - אקשטיין אמיר
יא10, עיוני ומוסיקה - בן-שוע חי
יא11, עיוני - אוסי עופר
יא12, עיוני - לסרי תמי
יא13, עיוני - אדן הילה

רכזת שכבה - שני אלגרסי

יועצת שכבה - לירז ווקנין

יב1, עיוני - דגן מור
יב2, עיוני - ווקנין לירז
יב3, עיוני ומחול - אגסי שרון
יב4, עיוני - פשאי אלנה
יב5, אומץ - דליה מרדכי
יב6, אומץ - רפאל מורן
יב7, מב"ר - רומנו דודי
יב8, מב"ר - מיכל עובדיה
יב9, עיוני ומופ"ת - גולדמן שוש
יב10, עיוני - סיוון רביע
יב11, עיוני - ליאור אורי
יב12, עיוני - מזרחי מאיה

צוותים מקצועיים חט״ע

אסולין ענבר
אפרתי לילך
בן-אור חדד רוזיטל - רכזת
בן-צור כהני עירית
מליחי אביטל

 

איוון דוד מיטל
דוד תמר
לוי דינה – רכזת עמ"ט
משה ורד – רכזת
פרנק שרון
צברי ענת חן
רובין אורלי
שוסטר קרן – רכזת פרחי רפואה

 

אילו מיטל-אורה
גסטרין נאדיה
חן גלית
סדובסקי-קפג מורן
פז רבקה
רוזנשטיין סופי
שחם ענת
שטיין עירית - רכזת
תן עמי אוני

 

אביטל ליאת
אסא חניתה
בן מרים
גרוס יונת
הר אבן מרים
זפרני רבקה
טואיטו אורלי
מרדכי דליה
ערוסי טובה
פרץ דפנה - רכזת
צוקר ורשבסקי ענת
ביבלגרד שולה

 

אסיף אפרת
חן סיוון
טופז טלי
מועלם מירית
שמש אורלי- רכזת

 

אוחיון מלכה
גולדמן שוש
כהנא חיים אריה - רכז
עמרמי רוחמה

 


לוי לבנת
ליטמן לימור - רכזת

 


גבי איטח
ישר אריק – רכז

 


בכורי סיוון
גויטע שנהב
גולדשטיין צליל
יעקב מור
פפו אילנית - רכזת
פרל שני

 


אבני סיגל
ברבי ענת - רכזת
גולדשטיין צליל
חליו חלי
לגזיאל שני
פריגת לימור

 


ג'ועה בושרה
גבי איטח

 


חדד נעמי - רכזת
לימור נרקיס

 


לוי עידו
ליאור אורי
משה דיין – רכז
רומנו דודי

 


אורי רונן - רכז
עדי נוימן

 


עידו אשר - רכז
פרינטה בר
קשטן דוד

 

חינוך גופני
אדן הילה
גבריאל אור
גלינסקי יוסי
דיין משה – רכז חט"ב
כחלון אורטל
ליאור אורי
מויאל אלי
מצליח מתי
רומנו דודי

מוסיקה
לכיש נמרוד
פינקוביץ אופירה
שפי קובי- רכזת

מחול
בן טולילה טליה
גולדשמיט אדוה
זיסליס סופיה
לוטן תמר
לזרוב ויקטוריה
סגל זהבי ענת
שיימיס לינור - רכזת

לוח צלצולים

1*


הפסקה


הפסקה 

6
הפסקה


הפסקה

10

08:00 – 08:30
08:30 – 09:15
09:15 – 10:00
20 דקות
10:20 – 11:05
11:05 – 11:50
15 דקות
12:05 – 12:50
12:50 – 13:35
10 דקות
13:45 – 14:30
14:30 – 15:15
5 דקות
15:20 – 16:05
16:05 – 16:50