הצוות שלנו

מנהלת קריית החינוך - טלי דרור
מנהלת חטיבת הביניים - אריאלה כהן
מנהלת חטיבה עליונה - רינת אלמוג
ממונה חטיבה עליונה - אתי עבודי
סגנית מנהלת חטיבת ביניים - שני שחר
רכזת יועצות, יועצת שכבת י"א - לירז ווקנין
אחראית מערכת שעות ורכזת שכבת י"ב - אושרת מיארה
רכזת חינוך חברתי – חטיבה עליונה - בר פרינטה
רכזת חינוך חברתי – חטיבת הביניים - יונת גרוס

חטיבת ביניים

מנהלת החטיבה - אריאלה כהן
ס. מנהלת ראשונה, אחראית מערכת- שני שחר
ס. מנהלת שנייה, רכזת פדגוגית ורכזת שילוב- ענת ברבי
רכזת שכבת ז - מירית מועלם
יועצת שכבת ז - ורד רוטמן (שמש)
רכזת שכבת ח - ענת צוקר
יועצת שכבת ח - יעל רז
רכזת שכבת ט - אפרת אסיף
יועצת שכבת ט - אינה פלסקוב
רכזת חינוך חברתי - יונת גרוס

רכזת הכלה והשתלבות - שני לגזיאל
רכזת חינוך מיוחד - אילנית פפו
רכזת הערכה ומדידה - סופי רוזנשטיין
רכזת טיולים ומועצת תלמידים- ליאת אביטל
רכז ביטחון - משה דיין
רכזת עמ"ט - דינה לוי
רכז זה"ב - אלי מויאל
מנהלת מרכז פיס - אסולין אורנה

רכזת שכבה - מירית מועלם
יועצת - ורד רוטמן (שמש)
ז׳1 עיוני - מועלם מירית
ז׳2 עיוני ותקשורת - גרוס יונת
ז׳3 עיוני וכדורסל - ארביב שירלי
ז׳4 עיוני - אביב אביבית
ז׳5 עיוני - חן סיוון
ז׳6 עמ"ט - אסולין ענבר
ז׳7 סייבר - שחם ענת
ז׳8 חנ"מ - פפו אילנית
ז׳9 חנ"מ - גויטע שנהב

רכזת שכבה - ענת ורשבסקי צוקר
יועצת - יעל רז
ח׳1 עיוני ומוזיקה - שחר שני
ח׳2 עיוני ומחול - כחלון אורטל
ח׳3 עיוני וכדורסל - טופז טלי
ח׳4 עיוני - צוקר ענת
ח׳5 עיוני - בלדר ורד
ח׳6 עיוני - לוי דינה
ח׳7 עמ"ט - נרקיס לימור
ח׳8 סייבר - אביטל ליאת
ח׳9 חנ"מ - גולדשטיין צליל
ח׳10 חנ"מ - פרל שני

רכזת שכבה - אפרת אסיף
יועצת - אינה פלסקוב
ט׳1 תל"מ - פריגת לימור
ט׳2 עיוני - אסיף אפרת
ט׳3 עיוני וכדורסל - טויטו אורלי
ט׳4 עיוני - אסא חניתה
ט׳5 עיוני, כדורסל ומחול - פז רבקה
ט׳6 עמ"ט - שטיין עירית
ט׳7 סייבר - הר אבן מירים
ט׳8 חנ"מ - בכורי סיוון
ט׳9 חנ"מ - יעקב מור

צוותים מקצועיים חט״ב

אסולין ענבר
אפרתי לילך
בן-אור חדד רוזיטל - רכזת
בן-צור כהני עירית
מליחי אביטל

בלדר ורד
עמרמי רוחמה - רכזת
שאול ענת
שחר שני

אביב אביבית
איוון דוד מיטל
אסולין אורנה
לוי דינה
משה ורד - רכזת
פרנק שרון
צברי ענת חן
שוסטר קרן

אילו מיטל-אורה
ארביב שירלי
גסטרין נאדיה
חן גלית
סדובסקי-קפג מורן
פז רבקה
רוזנשטיין סופי
שחם ענת
שטיין עירית - רכזת
תן עמי אוני

אביטל ליאת
אסא חניתה
בן מרים
גרוס יונת
הר אבן מרים
זפרני רבקה
טואיטו אורלי
מרדכי דליה
ערוסי טובה
פרץ דפנה - רכזת
צוקר ורשבסקי ענת
קמחי גלית

אסיף אפרת
חן סיוון
טופז טלי
כהן אריאלה
מועלם מירית
שמש אורלי- רכזת

אוחיון מלכה
גולדמן שוש
כהנא חיים אריה - רכז
עמרמי רוחמה

לוי לבנת
ליטמן לימור - רכזת

גבי איטח
ישר אריק

בכורי סיוון
גויטע שנהב
גולדשטיין צליל
יעקב מור
פפו אילנית - רכזת
פרל שני
שאול ענת

אבני סיגל
ברבי ענת - רכזת
גולדשטיין צליל
חליו חלי
לגזיאל שני
פריגת לימור

פריאנטה בר
קשטן דויד

חדד נעמי - רכזת
לימור נרקיס
שדה רינת

ג'ועה בושרה
גבי איטח

לוי עידו
ליאור אורי
משה דיין – רכז
רומנו דודי

אורי רונן - רכז
דן יניב
ליברמן דורון
קינן קובי

חינוך גופני
אדן הילה - רכזת חט"ע
גבריאל אור
גלינסקי יוסי
דיין משה – רכז חט"ב
כחלון אורטל
ליאור אורי
מויאל אלי
מצליח מתי
רומנו דודי

מוסיקה
לכיש נמרוד
פינקוביץ אופירה
שפי קובי- רכזת

מחול
בן טולילה טליה
גולדשמיט אדוה
זיסליס סופיה
לוטן תמר
לזרוב ויקטוריה
סגל זהבי ענת
שיימיס לינור - רכזת

חטיבה עליונה

מנהלת חט"ע - רינת אלמוג
ממונה חט"ע - אתי עבודי
רכזת שכבת י - אתי אשר
יועצת שכבת י - ענבר פז
רכזת שכבת י"א - שני אלגרסי
יועצת שכבת י"א, רכזת יועצות - לירז ווקנין
אחראית מערכת שעות ורכזת שכבת י"ב - אשרת מיארה
יועצת שכבת י"ב - ג'ני ברנר
רכזת חינוך חברתי - בר פרינטה

רכזת אגף שח"ר - תמי לסרי
רכזת בגרויות ורכזת תוכנית "דרך חדשה" - שרית ביז'ונר
רכזת בגרויות - סיגל גמליאל
רכזת התאמות -כינרת ינאי
רכזת מעורבות חברתית - שני אלגריסי
רכזת מעורבות חברתית, מועצת תלמידים- אילנית עמרני
רכזת מערכת - מיכל עובדיה
רכזת טיולים - מיה מזרחי
רכזת ביטחון - הילה אדן
רכזת תקשוב - נטלי חסון

רכזת שכבה - אתי אשר
יועצת שכבה - ענבר פז
ע. רכזת שכבה - אקשטיין אמיר
י׳1 עיוני - רשף קרן
י׳2 עיוני - גמליאל סיגל
י׳3 עיוני - סוויסה אתי
י׳4 עיוני - צפון מאיה
י׳5 אומ"ץ - רוקח גליה
י׳6 אומ"ץ - גבריאל אור
י׳7 מב"ר - רוסו מתי
י׳8 מב"ר - פינקוביץ אופירה
י׳9 עיוני - אקשטיין אמיר
י׳10 עיוני ומוסיקה - בן-שוע חי
י׳11 עיוני - אוסי עופר
י׳12 עיוני - לסרי תמי
י׳13 עיוני - אדן הילה

רכזת שכבה - שני אלגרסי
יועצת שכבה - לירז ווקנין
ע. רכזת שכבה - נאור מור
י״א1 עיוני - דגן מור
י״א2 עיוני - ווקנין לירז
י״א3 עיוני ומחול - אגסי שרון
י״א4 עיוני - פשאי אלנה
י״א5 אומ"ץ - נאור מור
י״א6 אומ"ץ - רפאל מורן
י״א7 מב"ר - רומנו דודי
י״א8 מב"ר - כהן מוריה
י״א9עיוני ומופ"ת - גולדמן שוש
י״א10 עיוני - לוי מורגן/סיוון רביע
י״א11 עיוני - ליאור אורי
י״א12 עיוני - מזרחי מאיה

רכזת שכבה - מיארה אושרת
יועצת שכבה - ג'ני ברנר
ע. רכזת שכבה - וולצ'וק נטע
י״ב1 עיוני - סלקובסקי רפאל
י״ב2 עיוני - צדוק הדס
י״ב3 עיוני - לרנר רותם יעל
י״ב4 עיוני - וולצ'ק נטע
י״ב5 אומ"ץ - מרדכי דליה
י״ב6 אומ"ץ - סובול שירי
י״ב7 מב"ר - עובדיה מיכל
י״ב8 מב"ר - בר אוריין איריס
י״ב9 עיוני ומופ"ת - ברנר ג'ני
י״ב10 עיוני ומוסיקה - פריאנטה בר
י״ב11 עיוני - יפה מבורך דניאל
י״ב12 עיוני - מרדכי מירי

צוותים מקצועיים חט״ע

אלגריסי שני
אסא חניתה
אפרתי לילך
בן-גיאת דהאן תמי
בן-צור כהני עירית
גמליאל סיגל
דגן מור
דיין סימה - רכזת
לינה שרון
רביע סיון
רחמני טלי

ביאז גילה
גרינפלד אוסנת
הר אבן מרים
זפרני רבקה - רכזת
לוי מורגן
לרנר רותם יעל
מרדכי דליה
נאור מור
סולומון אתי
ערוסי טובה
פרץ דפנה
קיסר גלית
קמחי גלית
תמיר פזית
קלינין שוורץ רעיה

גולדמן שוש
הקר נינה
וולצ'וק נטע
חסון נטלי
כהנא חיים אריה - רכז
לשם רונית
עובדיה מיכל

אלמוג רינת
ביגלר ענת - רכזת
דראל יהונתן
יפה-מבורך דניאל
לסרי תמי
מיטלמן אורן
מילר אורית
פריאנטה בר
רוקח גליה
רפאל מורן
שגיב רפאל
בן שוע חי

בר אוריון איריס
מיטלמן אורן
סויסה אתי – רכזת
ספקוטי חגית
צפון מאיה
רוסי מתי
שגיב רפאל

ביז'ונר שרית
בר אוסנת
ברק איריס
הרץ אמנון
זכרוב אלכסנדר
חזות שלומי
יעקב נוי
כסלו דינה
כץ-ערוסי מירית
מיכלין ג'ניה- רכזת
סדובסקי-קפג מורן
סריוג'ין ילנה
עיני לאה
פשאי אלנה
רגב תמיר
רשף קרן

אגסי שרון - רכזת
אשר אתי
מרדכי מירי
סויסה לואיז
סקולניק יגאל
עובדיה מיכל
עמרני אילנית

אלמוג רינת
ביגלר ענת
בן-ארי אורן
גלדי עופר - רכז
מיארה אושרת
מילר אורית
מרדכי מירי
צדוק הדס
רוסי מתי
רפאל מורן

אוסי עופר
אקשטיין אמיר
בן-איבגי זהבה
בן-שוע חי
מרגולין ז'אנה - רכזת
מרדכי מירי
סובול שירי
סויסה אתי
עבודי אתי
שרעבי ורד

כהן מוריה
גוטמן מאיר
רובינשטיין אורלי - רכזת
מאיה מזרחי

אוסטרובסקי אנה
ג'ועה בושרה
מדבדניק אילנה - רכזת
תמיר רגב

ינאי כנרת
כץ ערוסי מירית
סוויסה אתי - רכזת
רוסי מתי
רפאל מורן

אמסלם רפי

רומנו דודי
שדה זהר – רכז

זפרני רבקה - רכזת 
לרנר רותם יעל

מזרחי מאיה - רכזת 
כהן סמדר
פרל ירון

בר אוריון איריס- רכזת
ספקוטי חגית
צפון מאיה

דרור טלי
כהן יוסי
סלקובסקי רפאל - רכז מדעי המחשב
שינדלר רון
שמעון ירון - רכז הנדסת תוכנה

מויאל אלי
אוסי עופר
אדן הילה

אשד עידו - רכז
בר פרינטה
קשטן דוד

אלישע חגית
ברקת מיכל - רכזת

מיטלמן אורן

וויסינגר יהודית
צוק-רן בת שבע
לוי דינה

גמליאל סיגל
חדד נעמי
לימור נרקיס

חינוך גופני
אדן הילה
גבריאל אור
גלינסקי יוסי
דיין משה – רכז חט"ב
כחלון אורטל
ליאור אורי
מויאל אלי
מצליח מתי
רומנו דודי

מוסיקה
לכיש נמרוד
פינקוביץ אופירה
שפי קובי- רכזת

מחול
בן טולילה טליה
גולדשמיט אדוה
זיסליס סופיה
לוטן תמר
לזרוב ויקטוריה
סגל זהבי ענת
שיימיס לינור - רכזת

לוח צלצולים

1*


הפסקה


הפסקה 

6
הפסקה


הפסקה

10

08:00 – 08:30
08:30 – 09:15
09:15 – 10:00
20 דקות
10:20 – 11:05
11:05 – 11:50
15 דקות
12:05 – 12:50
12:50 – 13:35
10 דקות
13:45 – 14:30
14:30 – 15:15
5 דקות
15:20 – 16:05
16:05 – 16:50