פרידה מהמנהלת אורית גור כהן

WhatsApp Image 2021-11-02 at 07.22.05

שתפו:

בערב מרגש ומיוחד בהיכל הפיס של בית הספר, נפרדה משפחת גינסבורג , מורים ומורות ,עובדי מנהלה ומנהלות הקריה מהמנהלת היוצאת אורית גור כהן .

מיכל עובדיה מעניקה לאורית שי פרידה

וכך כתבה אורית גור כהן לצוות המורים, המנהלה, ההורים והתלמידים:

"קהילת קריית החינוך היקרה,
"לכל זמן ועת לכל חפץ…" כתב שלמה המלך במגילת קהלת. ובכן, בימים אלה הגיע הזמן לבחון אפשרויות ותפקידים אחרים. כדי לאפשר מענה נכון לקריית החינוך, להימנע מפתרון של "הרגע האחרון" במקרה הצורך ולנוכח מספר שינויים, בשבועיים האחרונים החלטתי לקחת חופשה ללא תשלום. קריית החינוך חשובה לי מאד ובהתאם לכך התקבלה ההחלטה האישית בעיצומו של הקיץ.


אומרים תמיד שלהיפרד קצת קשה. בימים אלה אני מבינה שהמילה קשה מצמצמת את שלל הרגשות שמלווים סיום שכזה. במיוחד קשה לומר (או לכתוב) זאת במילים, כי הלב מוצף ואיך בכלל נפרדים ממקום שהוא בית?


לאורך השנים כמנהלת גינסבורג האורן ניסיתי, יחד עם הצוות הנפלא של בית הספר, לפתח יוזמות וחדשנות שיובילו את בית הספר להצלחות ולהיותו אחד מבתי הספר המובילים בארץ. על כך יעידו, בין היתר, פרס החינוך ואחוזי הבגרות הגבוהים. בעיקר היה חשוב בעיניי הצורך להזכיר לכולם כמה חשוב לחלום ולזכור שהכל אפשרי רק צריך לקבוע את היעדים בדרך.


עם איחוד שני בתי הספר לפני שלוש שנים, שמתי לי כמטרה, לייצר ארגון משולב בעל תרבות ארגונית משותפת, יושרה, מסרים אחידים, עקביות ושקיפות בביצוע החלטות. בהמשך, ובעצימות גבוהה יותר בתקופת הקורונה, הותאם בית ספר לפדגוגיה ומיומנויות המאה ה 21 – קריית חינוך מובילה, שתהווה מקור לגאווה קהילתית.


תמיד ראיתי את בית הספר כבית, כבסיס לקהילה כול ה וכמוסד המצמיח בוגרים ערכיים שיהיו אזרחים פעילים ותורמים בעלי חשיבה ביקורתית, שישאפו תמיד למצוינות אישית. העשייה הענפה, האתגרים, ההצלחות, הקשיים, כל אילו מילאו אותי בסיפוק רב ובתחושת משמעות.


אני מודה לראש העיר, שהאמין בי לאורך כל הדרך ונתן לי את ההזדמנות להוביל את גינסבורג. תודה לכל השותפים בדרך: לרות שרעבי שליוותה, תמכה, גיבתה וייעצה תמיד, לאגף החינוך, כל מנהלי האגפים והמחלקות שליוו את בית הספר ואותי ואפשרו את ההצלחה. לדליה ישעיה – מפקחת הכוללת של בית הספר שליוותה את בית הספר ואותי בשנים האחרונות תמיד בחוכמה וברגישות, וכלל גורמי משרד החינוך שהקיפו ותמכו תמיד, אזכיר את מקצתם: הילה לרר פורת- יועצת בכירה, מירי קינן – מפקחת על החינוך המיוחד, ריקי מורינו- ממונה על אגף שחר, יערה דגן – מדריכת אגף שחר, יוסי מסטאי- מפקח חינוך חברתי, שלומי אירים – מפקח חנ"ג ואחראי על חדשנות במחוז ועוד רבים וטובים.

תודה אישית ומיוחדת להנהלת קריית החינוך של גינסבורג, צוות הנהלה מחוייב, מקצועי ואכפתי שעובד לילות כימים עם נשמה יתרה כדי לגרום לבית הספר להיות מיוחד ואחר. תודה למורים של קריית החינוך אשר קמים כל בוקר בחדוות עשייה ונתינה תוך רצון לקדם את תלמידי הקרייה להצלחות. תודה לצוות המנהלה שפועל מתוך אכפתיות יוצאת דופן, רצון לקדם את בית הספר ולתת שירות לכל באי בית הספר.

תודה להנהגת ההורים, לרוחה תורג'מן יו"ר הנהגת ההורים וליו"רים שליוו את בית הספר לאורך כל תקופת ניהולי שתמיד ידעו לקדם את צרכי התלמידים תוך שיתוף פעולה, שקיפות ושיח פתוח.

לטלי קינן גיזברית הנהגת ההורים וליונית לסטיגזון שהצטרפה השנה על הליווי, הדקדקנות והשמירה על התנהלות תקינה ואחראית בחשבון ההורים. להורים, תלמידים וכלל הקהילה תודה על שאפשרתם לי לנהל את קריית החינוך. אני מאמינה שניהול טוב מתאפשר רק כשיש אמון של קהילה וחשה כי לאורך שמונה השנים בהם ניהלתי ביבנה קיבלתי מכם תמיכה רבה וגם במקרים של חוסר הסכמה תמיד נמצאו הפתרונות המשותפים תוך שיח ושיתוף פעולה מתמיד.

אני נפרדת היום מקריית החינוך כשהיא מאוחדת, יציבה ומתפקדת בהצלחה רבה. ואני בטוחה שהמנהלת שמונתה תהנה ממה שנבנה ותצליח להוביל את בית הספר צעד נוסף להצלחה.
גינסבורג זה לא מוסד ולא קירות – זה אנשים ונשים וקהילה יוצאת דופן, חמה ואכפתית. אני יוצאת לחל"ת אך לא משנה לאן אפנה, גינסבורג צרוב עמוק בכל רמ"ח איברי ואת זה אקח לתפקיד הבא מתוך תקווה שאמשיך לקדם ולהשפיע על קידום החינוך בארץ והתאמתו למאה ה-21.

אוהבת ומוקירה מאוד." מסכמת אורית גור כהן.

אתי עבודי ממונה החטיבה העליונה נפרדת מאורית הנרגשת

תמונות נוספות מהערב המרגש ניתן לראות בעמוד הפייסבוק שלנו

לוח צלצולים

1*


הפסקה


הפסקה 

6
הפסקה


הפסקה

10

08:00 – 08:30
08:30 – 09:15
09:15 – 10:00
20 דקות
10:20 – 11:05
11:05 – 11:50
15 דקות
12:05 – 12:50
12:50 – 13:35
10 דקות
13:45 – 14:30
14:30 – 15:15
5 דקות
15:20 – 16:05
16:05 – 16:50